Zaterdag 30 september 2023
Onze bijscholingsdagen zijn bedoeld voor professionele hulpverleners die werkzaam zijn binnen een voor de thematiek relevant werkveld. Voor vragen neem contact op met info@deroosopleidingen.nl
Inhoud Bijscholing
Elk mens moet zijn of haar eigen weg vinden in het leven. Het levensverhaal van ieder mens is weer anders. Als psychosociaal therapeut ben je intensief betrokken op het levensverhaal van je cliënt. Je probeert hem of haar te helpen de eigen weg in het leven te vinden en vorm te geven.
In deze workshop zal het gaan om zelfaanvaarding rond het eigen levensverhaal: hoe kun je vrede vinden met je eigen weg door het leven en hoe kun je daar zin en betekenis aan geven? Anders gezegd: hoe kan je je eigen levensverhaal zo opnieuw vertellen dat je er vrede mee kunt hebben en waarde in kan zien?
Voor het beantwoorden van deze vragen wordt in deze workshop het aangrijpingspunt gezocht in het Bijbelverhaal van Jozef. Een deel van de workshop zal bestaan uit een wandeling van ongeveer twee en half uur. Daarin zal ik als workshopleider het verhaal van Jozef in een aantal etappes vertellen en elke (deel)vertelling eindigt met een richtvraag over je eigen leven(sverhaal) waar je dan al wandelend met een mededeelnemer het gesprek over aangaat.
Het is de bedoeling van de workshop dat je ervaart hoe het luisteren naar het gegeven verhaal van Jozef je kan helpen om je eigen verhaal weer met nieuwe ogen te bezien en te aanvaarden. De workshop sluit af met de vraag hoe deze benaderingswijze van betekenis kan zijn in je werk als psychosociaal therapeut.
Opbouw
- Inleidende deel: de relatie tussen levensverhaal en zelfaanvaarding (anderhalf uur)
- Wandeling: de vertelling en het onderling gesprek al wandelend (twee en half uur)
- Nabeschouwing: de betekenis van deze benadering in het eigen werk als therapeut (een uur)
Na je inschrijving ontvang je een bevestigingsmail. Dit is tevens de bevestiging van inschrijving.
Annulerings- en factuurinformatie staat in de bevestigingsmail en onderaan deze pagina.
Uiterste inschrijfdatum 20 september 2023
Inschrijven
Factuur- en annuleringsinformatie
De factuur voor een aanmelding ontvang je ongeveer 6 weken voor de bijscholing. Betaling dient 4 weken voor de bijscholing te zijn voldaan.
Annulering is mogelijk tot 8 dagen voor de bijscholing, je betaalt dan 30 euro administratiekosten. Bij annulering vanaf 8 dagen voor de bijscholing vindt er geen restitutie plaats en dient het volledige bedrag betaald te worden.
Indien de bijscholing i.v.m. Corona digitaal aangeboden zal worden i.p.v. fysiek dan is het mogelijk om deze kosteloos te annuleren.